ND-YAQ Lazer Epilasyon

ND YAQ Lazer Epilasyon Nedir?

ND YAQ lazerin adı, yüksek kaliteli lazer ışını elde etmek için en iyi kaynaklardan biri olan kristal türünün, yani, neodyum doned yitriyum aluminyum garnet isimli kristalin kısaltmasıdır. Neodyum katkılı yitriyum alüminyum garnet kristali, oda sıcaklığında da kullanılabilmesiyle, katı hal lazer türlerinde ışın üretimine olanak sağlarken, diğer lazerler türlerine oranla daha kaliteli lazer ışını elde etmemize imkan veriyor.

ND Lazer Epilasyon

Günümüzde istenmeyen tüylerden ve kıllardan kurtulma yöntemlerinin başını çeken lazer epilasyon teknolojilerinden en çok kullanılan lazer cihazlarından biridir. Kılların kalıcı bir şekilde azaltılması için, kılın içindeki melanin adı verilen renk verici maddeyi hedefler. Bu işlemi yaparken cilde zarar vermez. Açık cilt koyu kıl rengi olan kişilerde çok daha hızlı sonuç vermektedir.

Cihaz her cilt rengi ve tipine göre başarılı sonuçlar vermektedir. ND YAQ lazer epilasyon, genital bölge, koltuk altı ve sırt bölgesi dahil, vücudun tüm bölgelerinde güvenle kullanılabilir.

Seans süresi, miktarı ve sıklığı uzmanlar tarafından kişinin durumuna göre belirlenir. Bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.