Yüz Şekillendirme

Yüz şekillendirme, Gıdı ve yüzde ilerleyen yaştan dolayı, kilo verme sonucu ya da başka sebeplerden ötürü sarkmalara hızlı müdahale ile önüne geçmek için ve hatta var olan sarkmaları ortadan kaldırarak bölgeyi eski haline getirmek için uygulanan bir tedavi yöntemidir.

10Mz ses dalgaları yayan özel cihazlar vasıtasıyla cilt tabakalarının incelmesi ve sıkılaşması sağlanır. Ses dalgaları, bölgede sarkmaya neden olan yağları parçalayarak incelme ve sıkılaşma sağlar. Tedavinin sonunda çatlak görünüm yok olur. Yüz çevresinde daralma ve gençleşme sağlar. Daha dik ve yuvarlak yanaklar meydana getirir. Göz kenarlarındaki kırışıklıklardan ve çene altındaki sarkmalardan kurtarır.

Yüz şekillendirme tedavisini yapmak için yüzünüzde sarkık oluşmasını beklemenizi önermiyoruz. Özellikle otuzlu yaşların başında sarkmalar başlangıç aşamasındayken uygulanacak tedavi çok daha başarılı olacaktır. Ameliyatsız bir tedavi olduğu için doğal güzelliğinizi korur, yaşlanma etkilerini önler ve sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlar.